Hurtownia farb Teknopol Siedlce

Farby przemysłowe

Farby przemysłowe to główny segment działalności naszego sklepu w Siedlcach. Oferujemy farby do metalu, farby antykorozyjne, farby ogniochronne, farby proszkowe. Posiadamy rozwiązania dla profesjonalistów. Nasze farby to produkty odpowiednia dla m. in. przemysłu chemicznego, motoryzacyjnego, energetycznego, wydobywczego oraz petrochemicznego. Posiadamy farby odpowiednie dla maszyn czyli farby do dźwigów oraz suwnic, farby do konstrukcji stalowych i aluminiowych, farby do maszyn rolniczych i urządzeń budowlanych.
farby teknos

Zobacz inne farby

Nasza lokalizacja

Adres
Terespolska 14, 08-110 Siedlce
(wjazd od ul. Ujrzanowskiej)
Godziny otwarcia
pon-pt: 8:00-16:00
sob-niedz: zamknięte
Telefon

Sklep z farbami w Siedlcach

Teknopol - o nas

Firma Teknopol powstała w 2007 roku. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem farb przemysłowych, proszkowych oraz dekoracyjnych fińskiej firmy Teknos. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Współpracujemy z renomowanymi wytwórniami konstrukcji stalowych na terenie Polski i Europy. Zaufaj specjalistom od farb oraz fińskiej jakości Teknos - odwiedź sklep Teknopol.
Złóż zamówienie telefoniczne i odbierz przygotowane farby na miejscu!
Kontakt
Farby do metalu i przemysłu ciężkiego.

Oferujemy najwyższej jakości farby do metali oraz przemysłu. Farby przemysłowe zagwarantują odporność materiału na korozję oraz zarysowania i uszkodzenia. Posiadamy materiały dostosowane do każdego rodzaju przemysłu, które są w stanie zagwarantować pełną ochronę twojej konstrukcji. Zapraszamy po farby antykorozyjne, farby ogniochronne oraz farby proszkowe do naszej hurtowni farb Teknopol.

Jeżeli szukasz wysokiej jakości farb w Siedlcach - zapraszamy do Teknopolu po farby dla przemysłu.

Farby proszkowe, farby antykorozyjne

Oferujemy także farby proszkowe, które są całkowicie wolne od rozpuszczalników i nie zawierają lotnych związków organicznych (VOC). Można je bezpiecznie stosować w lakierniach i pomieszczeniach przemysłowych bez obawy na negatywny wpływ na środowisko naturalne. Farby proszkowe doskonale nadają się do pokrycia metali, a także do renowacji felg i zacisków hamulcowych. Posiadamy dużą bazę kolorów. Zapraszamy do naszej hurtowni - Teknopol w Siedlcach.

Posiadamy farby ogniochronne na bazie farb rozpuszczalnikowych i wodnych. Oferujemy farby antykorozyjne które w pełni zabezpieczą metal przez korozją. Nadają się idealnie do konstrukcji żelaznych, stalowych i aluminiowych. Do maszyn, przyczepek, dźwigów. Prowadzimy sklep na terenie Siedlec od 2007 roku i jesteśmy jednym z liderów na rynku.